Hotel pięciogwiazdkowy

Najlepsze hotele w Polsce posiadają 5 gwiazdek. Wyposażenie pokoi i łazienek jest na poziomie europejskim. Teoretycznie hotele w tej klasie spełniają kryteria, które obowiązują hotele 4 gwiazdkowe, ale wszystko jest jakby jeszcze lepsze, ma podwyższony standard jakości.

Pokoje są duże, przestronne, tworzą idealnie zintegrowaną całość dzięki czemu klient może poczuć się jak w domu. Zachowana jest przy tym prywatność, wyciszone ściany, dźwiękoszczelne okna oraz drzwi. Prywatność jest podstawą tego typu hoteli. Klient jest najważniejszy i obsługa robi wszystko, aby klient był zadowolony i wypoczęty.

Łazienki są również sporych rozmiarów. Zazwyczaj wyposażone w wannę, prysznic oraz wszelkie potrzebne akcesoria, jak suszarka do włosów, czy nawet waga. Środki higieniczno- kosmetyczne, typu pasta do zębów, szczoteczki, ręczniki, mydło, czekają na każdego nowego podróżnego.

Hotele pięciogwiazdkowe wyposażone są w cichobieżne windy, posiadają klimatyzowane wnętrza, Internet w każdym pomieszczeniu.

Klient hotelu ma prawo korzystać z wszelkich atrakcji hotelu, takich jak basen, siłownia, czy opieka personelu przez całą dobę. Również sieć gastronomiczna jest do dyspozycji klienta przez 24 godziny.

W hotelu zazwyczaj znajduje się również spa, fryzjer, kosmetyczka, pralnia, kawiarnia, a nawet kwiaciarnia. Do dyspozycji są także sale konferencyjne, bankietowe.

Do dyspozycji klientów jest również osoba konsjerża, który doradza, gdzie warto się wybrać w danym mieście, zna najważniejsze nr telefonów.

Autor